‘’Sanat Zanaatkarın Elinde Aşka Dönüşür…’’

Bir İşletmeden Ziyade Meslek Aşkı İle Bütünleşmiş Nesillerin Buluştuğu Yerdir Bosphorus Ayakkabı…

Bosphorus Shoes

‘’Sanat Zanaatkarın Elinde Aşka Dönüşür…’’

 

Bir İşletmeden Ziyade Meslek Aşkı İle Bütünleşmiş Nesillerin Buluştuğu Yerdir Bosphorus Ayakkabı…

 

Her Neslin Bir Öncekinden Almış Olduğu Meslek Aşkını Kendisinden Sonraki Nesillere Aktarması  Ve Mesleğin Gelişimine Katkı Sağlama Anlaşı İle Meslekte Öncü Olmuş Nesillerin Kurduğu Temeller Üzerinde Büyümüş Bir Firmadır Bosphorus Ayakkabı…

 

Firmamızın Kurucusu Ve Yönetim Kurulu Başkanımız Hanifi Koçak İlk Olarak 1973 Yılında Mesleğe Gelmiş Ve O Tarihlerin En Büyük Ustaları İle Çalışarak Eğitimini Almış Ve Kendisini Geliştirmiştir. Kurucumuz Hanifi Koçak Meslek Eğitiminin Büyük Bölümünü İstanbul Beyoğlu Semtinde Yer Alan Zamanın En İyi Ayakkabılarının Üretildiği Bölgede Tamamlayarak Ustalık Sıfatını Kazanmıştır.

 

Geçen Zaman İçerisinde Mesleğin Çeşitli Kollarında Faaliyet Göstermiş Ve En Nihayetinde Moda Tasarımcısı Olarak Çizgiye Yön Veren Konumu İle Her Daim Üreticilere Yönlendirmiştir. Halen Aktif Olarak Firmamız Moda Tasarım Bölümünün Kontrolü İle Bizzat Tasarımların Başında Yer Almaktadır.

 

Firmamız; 40 Yılı Aşkın Süredir Sektörün İçinde Yer Almakta Olup, Her Daim Giyici Odaklı Ve Kaliteden Ödün Vermeksizin Çalışmalarını Sürdürmüştür. Bizzat Yöneticilerin Dahi Üretimin Her Aşamasında İçinde Yer Aldığı Bir Otokontrol İle Tüm Kadromuzun Birincil Önceliği Daima Kalite Olmuştur.

 

Firmamız; Kalite Ve Konforu Titizlikle Bir Araya Getirilmesi Üzerine Kurulu Vizyonumuz, Her Zaman Üretimin Her Alanında Konusunda Uzman Ekiple Çalışılmasına Dayanmaktadır. Bu Vizyon İle Zamanın Önünde, Modanın İçinde Ve Her Zaman Kalitenin Öncülerinden Olmayı Başarmıştır.

 

Avrupada; İtalya, Almanya, Yunanistan Ve Fransa Türk Cumhuriyetlerinde; Azerbaycan, Kazakistan Ve Kırgızistan Ortadoğu Ve Uzakdoğuda; Irak, İran, Suudi Arabistan, Hindistan Ve Pakistan İle Pazarın Büyük Bölümünü Oluşturan Rusya Federasyonu Gibi Bir Çok Ülke İle Dolaylı Ve Doğrudan Çalışmalarımız Devam Etmekte Olup, Hem Modanın Takibi Hem De İhracat Anlaşmaları İle Faaliyet Ve Çalışmalarımızı Özveri İle Yürütmekteyiz.

 

Üretilen Ürünün Bir İnsanın Hayatına Dokunmak Olduğu Gerçeği, Her Zaman Sektöre Bakışımız Ve Misyonumuz Olmuştur.

 

Bu Vizyon Ve Misyon, 40 Yıllık Tecrübe Ve Meslek Aşkı İle Bosphorus Shoes Ailesi Olarak Her Zaman Sağlığınız Önceliğimiz Olacaktır.

 

Sağlık, Ayaktan Başlar…

 

Bosphorus Shoes

f